Brány a branky
VOLEJTE
ZDARMA
800 900 602
Jednokřídlé branky

Brány jednokřídlé

Jednokřídlá branka se v drtivé většině dodává jako komplet včetně sloupků, kování a všech komponent potřebných pro její montáž. V případě přání zákazníka firma Pilecký zajistí i montáž těchto branek. Křídlo branky je tvořeno uzavřenou jeklovou konstrukcí. Povrchová úprava těchto konstrukcí je možné skladbou žárovým pozinkováním nebo pozinkováním a následným poplastováním. U branek je možné měnit druh výplně.

Ochrana proti korozi:

 • žárové zinkování (vyplněné jackelem 25 x 25 nebo sítí panelu N3D)
 • žárové pozinkování + polyester (yplněné jackelem 25 x 25 nebo sítí panelu N3D)
  Barvy: Jsou možné všechny barvy RAL standartně RAL 6005 (zelená)
 • křídlo branky tvoří uzavřená konstrukce,
 • výplň křídla:
  • jackel 25 x 25 mm, vzdálenost: 110 mm
  • panelová - panel typu N3D N2D
  • bez výplně (pouze rám pro další použití)

Příslušenství

 • Elektromagnetický zámek s pamětí
 • Nerezový zámek
 • Vrátka bez sloupků (sada zahrnuje: závěs s montážními plechy) - viz obrázek níže
 • Nátěr ve speciálních barvách nebo v jiných barvách vzorníku RAL

Jednokřídlá branka N3D

Jednokřídlá branka s výplní N3D je tvořena uzavřeným jeklovým rámem s výplní panelu N3D. Branku je možné dodat jak s ocelovými sloupy, tak i s panty a závěsy pro betonové (zděné) sloupy. Povrchové úpravy je možné volit buď to s žárovým pozinkováním nebo s pozinkováním a následným poplastováním v potřebném odstínu RAL. Nosné kovové sloupy branek se dodávají buďto přímo na zabetonování nebo s patkou pro přišroubování do předem odlitého betonového základu. Branky lze doplnit o doplňkovou výbavu.

Jednokřídlá branka N2D

Jednokřídlá branka s výplní N2D je tvořena uzavřeným jeklovým rámem s výplní panelu N2D. Branku je možné dodat jak s ocelovými sloupy, tak i s panty a závěsy pro betonové sloupy. Povrchové úpravy je možné volit buď to s žárovým pozinkováním nebo s pozinkováním a následným poplastováním potřebném odstínu RAL. Nosné kovové sloupy branek se dodávají buď to přímo na zabetonování nebo s patkou pro přišroubování do předem odlitého betonového základu. Branky lze doplnit o doplňkovou výbavu.

Jednokřídlá branka - Jekl

Jednokřídlá branka s výplní JEKL je tvořena uzavřeným jeklovým rámem s výplní panelu JEKL. Branku je možné dodat jak s ocelovými sloupy, tak i s panty a závěsy pro betonové sloupy. Povrchové úpravy je možné volit buď to s žárovým pozinkováním nebo s pozinkováním a následným poplastováním potřebném odstínu RAL. Nosné kovové sloupy branek se dodávají buď to přímo na zabetonování nebo s patkou pro přišroubování do předem odlitého betonového základu. Branky lze doplnit o doplňkovou výbavu.

Jednokřídlá branka - doplňková výbava

Doplňková výbava branek může obsahovat širokou škálu komponent pro doplnění jejich funkčnosti. Jedná se zejména o různé druhy a velikosti pantů, ostré horní zakončení (tzv. pilka), elektronické přístupové systémy a elektrozámky, povrchové úpravy ve speciálních barvách RAL, boční doraz křídla při otevření.

Fotogalerie

jH